گلهای نیلوفر آبی – افزودنی زیبا به حوضچه باغچه شما

یک گل نیلوفر آبی را می توان با موفقیت در “وان” های داخل استخر یا اطراف آن پرورش داد. ظروف بزرگ نیز کار خواهند کرد. فقط مطمئن شوید که آنها را مرطوب نگه دارید و منظور از حرفه ای مرطوب بسیار مرطوب است. معمولاً باید حداقل دو اینچ آب بالای خاک زمین باشد که در آن گل نیلوفر آبی خود را بکارید. آنها خاک را دوست دارند ، با این حال گیاهان بسیار تشنه ای هستند ، به همین دلیل ممکن است شرایط استخر باغ (شاید به ویژه برای چشم انداز شما) عالی باشد.

انواع مختلفی از گلهای نیلوفر آبی برای انتخاب وجود دارد که امروزه در بازار موجود است. با کاشت گلهای نیلوفر آبی ، لوکس و محیطی را که یک استخر باغ از قبل فراهم می کند افزایش دهید – اینها در پناهگاه شخصی در فضای باز شما شکوفا می شوند و شکوفا می شوند. یک مکان حتی زیبا تر برای استراحت و آرامش در خانه ایجاد کنید. گیاهان چند ساله مانند گل نیلوفر ایده خوبی برای هر حوضچه باغی است. این گیاهان خاک خوب و شرایط مرطوب می خواهند. با این وجود ، تنظیم آنها در شرایط خشک محیطی کاملاً غیرممکن نیست.

باد و همچنین ارتفاع برگ های گیاه ممکن است خم شوند یا تغییر رنگ داده ، قهوه ای و کراسولا خشک یا تغییر رنگ دهند. بنابراین باید با مشاهده ای مداوم و اختصاصی از گیاهان نیلوفر آبی خود مراقبت کنید. اگر در شرایطی کمتر از شرایط ایده آل زندگی می کنید ، برای ایمنی و زیبایی گلهای نیلوفر آبی و تزیینات کلی باغچه ، مطمئن شوید که به درستی به آنها تمایل داشته باشید.

گرم ، اگر نه آن چیزی که دمای گرم محسوب می شود ، توسط گیاه نیلوفر آبی ترجیح داده می شود. هشتاد تا نود درجه در واقع شرایط ایده آل برای این نوع زندگی در حوضچه ها است. مانند هر نوع گل گیاه یا باغ ، گل نیلوفر آبی در شرایط pf به پتانسیل کامل ، شکوفا و زیبا خود خواهد رسید. منظور من از توانایی بالقوه آنها ، اندازه و شرایط شکوفه ها و همچنین سلامتی و عطر و طعم استخر شماست. البته این به جذابیت خانه شما در فضای باز و توانایی آرامش و آرامش شما می افزاید.

انواع مختلفی از گلهای نیلوفر آبی وجود دارد ، مانند “گل رز چینی Dbl” که اینها به عنوان گلهای گل رز عمیق گل رز گل رز توصیف می شوند. قد آنها می تواند تا سه فوت رشد کند. از آنجا که این یکی از گلهای نیلوفر کوچک است ، می توان آنها را در یک ظرف سه گالنی در آب پرورش داد. گل رز dbl چینی منظره زیبایی برای دیدن است! شما از رنگ روشن و فضایی که در اطراف شما ایجاد می کند تعجب خواهید کرد. این گل رز نیلوفر آبی ممکن است به مرکز جذب حوض باغ شما تبدیل شود. اما انواع بسیار متنوعی از گیاهان زیبا برای استخر باغ در بازار وجود دارد که شما می توانید انتخاب کنید ، و یک لیست طولانی از نیلوفر آبی ، چیزی است که این مقاله بر روی آن تمرکز خواهد کرد.