از ایده تا بازاریابی جهانی – رباتی جدید به نام Ferret

Paul Campanella اوبامای ValuLeads است ، آژانس تبلیغاتی آنلاین برتر که بیش از هر کس در صنعت ایجاد ارزش بیشتر برای تبلیغ کنندگان و ناشران تأسیس کرده است. پاول اهل کانتیکت است و فارغ التحصیل دانشگاه لاسال در فیلادلفیا است و در آنجا مدیریت تجارت کوچک را با استفاده از تمرکز در مدیریت و بازاریابی ادامه می دهد. وی به عنوان رئیس ValuLeads ، از تجربه خود در بازاریابی وابسته ، دیدگاه و ویژگیهای بین فردی خود برای تعیین استانداردهای جدیدی برای تعالی در این کشور استفاده کرده است. برنامه تجاری وی ساده است: با کمک به مشتریان خود در رشد تجارت خود ، تجارت نوآورانه خود را توسعه دهید.

همانطور که مشخص شد ، انجام تبلیغات در اینترنت بیش از چیزی ادمین اینستاگرام  است که گاهی تصور می کنیم. با تمام این واقعیت ، من می دانستم که چه زمانی خواستم ایجاد کنم که هر زمان کار بزرگی را در این حوزه انجام می دادم ، یک آژانس بازاریابی دیجیتال استخدام می کردم. استخدام نکردن تیمی مانند این فقط مغرور بودن است ، و این چیزی نیست که من قصد داشتم در تجارت کوچک خود اجازه آن را بدهم.

ماهیت مدیریت خوب زمان ایجاد برنامه های خوب است. یک عادت خوب برای ایجاد تمرکز بر نتیجه گیری است. تعیین اهداف و تلاش برای رسیدن به آنها باید به یک عادت تبدیل شود. قبل از جلسه بعدی خود ، با خود فکر کنید که هدف من از انجام این کار یا ملاقات با این ویژگی منحصر به فرد چیست؟ من می خواهم کاملاً چه نتایج خاصی را از سال خودم ببینم؟ شما باید بیاموزید که یک مقدار درجه یک را در وقت خود قرار دهید. تعداد تولید تیزرهای تبلیغاتی واضح است که یک میلیون چیز ، تبلیغات ، کتاب ، رویدادهای رسانه ای و مردمی که در مورد آن رقابت می کنند. شما باید بین آنچه که بسیار است و آنچه ممکن است نباشد را تشخیص دهید. این ممکن است در ابتدا کمی سخت به نظر برسد ، اما با تمرکز بر نتایج در ایجاد عادت های خود ، ممکن است خودتان را متمرکز کنید و نه وقت خود را.

حرف “A” معمولاً به معنای عمل است. می دانم که این را قبلاً شنیده اید ، اما امروز این را درک کنید ، آن را چاپ کنید و مشخص کنید که قصد دارید برای خلق معجزات اقدام کنید. یک بار دیگر ، هیچ کس برای اکثر مردم به آن دست نخواهد یافت! اقدامی را انجام دهید که بدون توقف انجام شود و شما باید تصمیم بگیرید که سعی کنید Miracle خود را ایجاد کنید.

“از مدیر اینستاگرام کلیک کنید.” کلیک از طریق تعداد دفعاتی است که بازدید کننده وب سایت بر روی بنر خاص “کلیک” کرده و به وب سایت این تاجر بنر منتقل شده است.

شما احتمالاً هرگز یک وب سایت یا محصول “عالی” نخواهید داشت اما حدس بزنید چه اتفاقی می افتد؟ مهم نیست! ضروری است که به محض اجرای کار شروع کرده و سایت خود را “زنده” نگه دارید. با پیشرفت و پیشرفت بعداً می توانید کارها را تغییر دهید ، اما اگر قبل از شروع به هر کاری “درست” بپردازید ، ممکن است هرگز شروع نکنید.

برای مرور استراتژی های شبکه های اجتماعی با استفاده از تیم بازاریابی ، وقت بگذارید. همیشه خوب است که در بالای کمپین ها باقی بمانید. اگر هرگز وب 2 را بلافاصله “دریافت” نکنید ، ترس و وحشت نداشته باشید. این رویکرد . در مدتی